Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #148923

Ezt azért annyira jónak nem nevezném...de tépni lehet rá ha annyira akarnak,no nézzük ma menni fog e az ami tegnap nem sikerült!

Kész szerencse hogy Rg vel rá tudnk segíteni,de miért em lehetett ezt tegnap?