Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #148923Ezt azért annyira jónak nem nevezném...de tépni lehet rá ha annyira akarnak,no nézzük ma menni fog e az ami tegnap nem sikerült!
Kész szerencse hogy Rg vel rá tudnk segíteni,de miért em lehetett ezt tegnap?
Ezt azért annyira jónak nem nevezném...de tépni lehet rá ha annyira akarnak,no nézzük ma menni fog e az ami tegnap nem sikerült!
Kész szerencse hogy Rg vel rá tudnk segíteni,de miért em lehetett ezt tegnap?