Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Auto-motor technika

biztosítás, biztonság, megemelted, az a..xx..d

#1489956 TrendMan Előzmény: #1489955

Ha a konkrét ügytől eltekintek, akkor is nagyon gáz, hogy amikor sürgősen be kellene lépni a személyes felületre, akkor

1) Nem egyértelmű, hogy a felhasználó névvel, a jelszóval, vagy az un. azonosítással van a gond. Hol ezt írja, hol azt írja, bármin akárhogy változtatok, belépni nem lehet. Most változtattam ma már másodszor jelszót, mert hátha azzal van a gond, de közben 64 teszten vettem részt, ahol hidakat, táblákat, lépcsőket és még ki tudja mit kellett bejelölnöm, hogy igazoljam, nem vagyok robot.

De! Ezt az azonosító tesztet is hol feldobja, hol nem dobja fel, hol előtte írja, hogy nem jó a felhasználó név vagy a jelszó, de van, hogy ha igazoltam, hogy nem vagyok robot, akkor utána írja hírtelen, hogy az addig jó felhasználó név/jelszó páros mégsem jó.

Az is lehet, hogy letiltott erre a napra már, de erről sincs semmilyen üzenet.

2) Az oldalon elméletben működik egy robotikus, autómata asszisztens, amely a --> Cooky-k elfogadása üzenet tetejére települt és ma pirossal azt írja ki, hogy már az online asszisztens se ér rá - de ez még rendben is lenne, ha nem a Cooky-k elfogadása OK gomb tetején pöffeszkedne úgy, hogy a kurva OK gombot se lehet elérni, csak ha ide-oda manipulálom az oldal nézetét.

3) Úgy néz ki, hogy csak arról küldtek elektronikus email üzenetet, hogy felmondták az előző biztosítást, de a folyamat megakadt, na erről már nem küldtek email-t, hanem az új biztosító bemondása alapján a Netrisk oldalán lehetnek további részletek, ahová ugye nem lehet belépni.

4) Telefonon nem elérhetők, már novemberben is több ezer forint eltelefonálása után sikerült nagy nehezen beszélni velük.

Ja és email címük nincs. Noreply email-ről írnak.

Egyenlőre ennyit tudok.

biztosítás, biztonság, megemelted, az a..xx..d

#1489954 TrendMan Előzmény: #1488592

Ez a Netrisk egy tragédia.

Szégyen, gyalázat, hogy ilyen szolgáltatások működnek!

megbízhatóság

#1489056 TrendMan Előzmény: #1489054

Úgy kell érteni, hogy a legmegbízhatóbb azok közül, akik 'ponzorálják' a felmérést ;-)

megbízhatóság

#1489054 matgab Előzmény: #1488983

BMW az abszolút megbízható. Mindenki tudja, hogy el fog mindene romlani és tuti így is történik!

Mi az az Acura? Hol vannak a VW konszern termékei?

fentergés :-)))

#1488880 prfecó Előzmény: #1488866

városban kis(lng) autóban fetrengés sajnos kicsinek is ugyanannyí a parkolás

sztráda nagy dieseles fetrengés

Monnyuk most, h bejött a…

#1488879 KawaBazsy Előzmény: #1488874

Monnyuk most, h bejött a pár fok, már nem megy úgy a tekerés, előbb elfáradok.. Úgyhogy rövidebb, 20-25 km táv lesz max, plusz gyaloglás.

szeretem a bringásokat, …

#1488874 Ibiza Előzmény: #1488866

szeretem a bringásokat, a levegőt is tiszticcsák. :)
Én meg gyalog vagy max kötöttpályással. egy héten egyszer autós ügyintézés a városban, összerakva a cimek.

Én olyan fiatal vagyok, …

#1488866 KawaBazsy Előzmény: #1488861

Én olyan fiatal vagyok, h ahova csak tehetem, cangával járok.. A taták fetrengjenek luxusautóban. :-)

Fura, max a korodat tudo…

#1488861 Ibiza Előzmény: #1488855

Fura, max a korodat tudod pozitívumként felhozni ráadásul ez nem is rajtad múlott. Szüleidtől kaptad meg a szerencséden múlik. Lehet már csak óráid vannak. :) nem érzel egy kis zsiborgást, ver a víz?
Te fiatalabban is öregebb vagy. :D
Amúgy szerintem pont fiatalos autó. Fiatalosabb mint a sok merdzsó meg bömös.

biztosítás, biztonság, megemelted, az a..xx..d

#1488671 Ibiza Előzmény: #1488668

Megyek én messzebbre is, de egyszerűen nem tud az autó 150nél lassabban menni.