Regisztráció Elfelejtett jelszó

NŐK & FÉRFIAK

Calvin Klein 1992-2022

#1489076 Koffein

aki túl akar lépni a nyugati civilizáción, elég lesz számára az elmúlt 30évet tanulmányoznia s olyan intézkedéseket meghozni, ami a tesztoszterint, a versenyszellemet nem öli ki a társadalomból, és sikerrel fog járni...

Kép

Maxwell kimaxolva

#1488133 Koffein Előzmény: #1488118

Lehet egy mexikói, vagy brazil börtön után egy szanatórium az amcsi, de az amcsi után, egy skandináv böri egy wellness szálló.. mármint a híradások alapján :))

Maxwell kimaxolva

#1488118 TrendMan Előzmény: #1488115

Orosz és mexikói drogos történetek lebegnek a szemem előtt, ahol a negatív főhös nevetve mondja az FBI/amerikai rendőrség szemébe:

"Egy amerikai börtönbe? Hahahahahaha! Az nekem szanatórium!!!"

Ha valaki egy szarevőtől…

#1487857 TrendMan Előzmény: #1487850

Ha valaki egy szarevőtől ki tud csalni több millió dollárt, akkor még az is lehet, hogy mégis csak istennő.

Egyébként Szingapúr a Zorbán egyik mintaországa, amely felé tartunk, nem?

Hát nem tom, egy pszicho…

#1487848 Koffein Előzmény: #1487785

Hát nem tom, egy pszichológus valami olyasmit mondott, hogy gyerekkorban van egy bizonyos kor, amikor ez a téma ha felmerül, akkor befolyásolni lehet, hogy milyen legyen a szexuális orientáció... mennyire valós elmélet nem tudom, de valami lehet a háttérben, ha már ennyire kiugró az érték...

Ez nem amolyan divatjele…

#1487785 TrendMan Előzmény: #1487752

Ez nem amolyan divatjelenség?

A haverok csinálják és fel lehet vágni vele, hát én is?

rövidebb szoknya vs gazdasági prosperitás

#1486954 Koffein Előzmény: #1486952

Van benne valami, a napokba láttam egy cuki nagymellű leányzót, hosszú szoknyában, de melltartó nem volt rajta, bimbi átlátszott a pólócskáján, majd kiverte az ember szemét... biztos az anyagi helyzete nem engedte meg a melltartót :P XD jaaa nem, most ez a divat.. isten áldja a melltartó nélküli lányokat :P :D:D

piacgazdaság kontra gyermekvállalás

#1486792 TrendMan Előzmény: #1486791

Gondolom a --> single man with children abban az esetben reális, amennyiben a bíróság mégis a férfinak ítéli a gyereket.

Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „Median US Family Wealth 2019 Single men Single women With children 7 Without children $59k 57 Source: St. Louis Federal Reserve 65”

Ez azonban nem az alapeset. Alighanem akkor történik ilyen, ha a férfi szokatlanul jó anyagi helyzetben van.

Úgy látom az írás a fb-on női oldalról is kapott erős kritikát.

Na és az utolsó gondolat kapcsán:

Egy nő mindig talál száz másik nőt, aki összefog vele a férfiak ellen. Fordítva ez nem állja meg a helyét.