Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Szemétláda csürhe.Elenge…

#1487734 walex

Szemétláda csürhe.
Elengedték, egyre jobban ez kezd kirajzolódni.
https://www.portfolio.hu/deviza/20221007/tortenelm...

"Február eleje óta az euróval szemben 20%-os a forint esése, míg a zloty csak 6%-kal, a korona pedig 1%-kal gyengült."

Nem lehet már messze az a szint szerintem, ahol be fog indulni a pánik a lakosság részéről.

Kuncze

#1487717 Koffein Előzmény: #1487714

Arra jó ez az interjú, hogy a testbeszédén látszik, hogy némely stiklibe nyakig benne volt... tagadja, de a test mindent elárul, bármennyire is próbálja palástolni...

eur/huf

#1487700 Ibiza Előzmény: #1487696

Az megvan? Ellenzék nem szavazza meg azokat a törvényeket amik az EU által kifogásolt változtatásokhoz szükségesek. Ésss mindent megtesznek EUban azért, hogy ne kapjuk meg az eus pénzeket. Orbánék megmondták akkor van pedagógus béremelés ha jön a zseton. És beindult a sztrájkhullám mert valamiért elbocsátottak pár tanárt. Másik oldalon a főkefénél kirúgással fenyegette karigeri azokat akik sztrájkoltak. ÉÉÉs engedély nélkül lezárnak egy hidat..délután 5kor.. hátha leverik őket a rendőrök mint pár demokratikus országban.. Szóval ebből rakj össze valamit.

eur/huf

#1487696 prfecó

hmmmmmm leesett a befektetőknek a késletetett fizetés többe fog kerülni . Legalább 5 évre az oroszok, bármikor bedönthetik a magyar költségvetést + paksi hitel is kurva drága buli

Jövőre elkezdhetnek esni…

#1487655 Koffein Előzmény: #1487644

Jövőre elkezdhetnek esni az ingatlan árak, most stagnálást látok.

CSOKosoknak most fog fájni, ahogy hallom, sok bevállalt gyerek nem született meg.. Viktor bácsi ismét megmentette a nyerészkedőket, csak 5% a büntető kamat, így elódázta az ingatlan vagyon piacra dobását... kb 2-3évre tippelnék, ha így haladunk.. a fene tudja, egy mini atomvillanás, és a felére esik minden, vagy kiegyezés és ismét pályát téveszt az elmélet... :)

köszi v álaszokat

#1487646 Spade Előzmény: #1487643

Igen euro bankszámlán felesleges tárolni, akkor eurban csak kp-t tarts az össz vagyonod 10%-t Huf kpban pedig az összvagyponod 10%-t. A kezelődnek igaza van a hosszabb jobb, de még a friss kamatemelések nem árazódtak be a hozamokba másrészt a bidé kockázat. Most érdemes a 10% feletti 3 évesbe rámolni mondjuk tedd be a pénzed 35%-t a többit majd a bidé kockázat megszűnése esetén , de akkor azonnal, mert az idei finanszírozás 80%-a megvan szal lehet h nem bocsátanak ki már túl sok papírt

Az ingatlant ne becsüld le, mert reália, míg a pénz csak illuzió,, hosszabb távbon a vagyonod egy részének ingatlanba kell lennie

igen Coffein, most h tud…

#1487644 Röné Előzmény: #1487629

igen Coffein, most h tudjuk h nem lesz allamcsod , legalabbis meg mindig remelem... allampapirral nincs gond, kaatozik magatol ingyenpenz a kamat ami sztem eleg jo. Az ingatlannal meg csak baj van, mert ha megveszed akkor az romlik, valamit mindig kell csinaltatni es az embereknek sincs mar ugy penze h megengedik maguknak a hogy fizessenek meg tobb 100ezres lakbert ilyen magas elelmiszer arak mellett... es ilyen magas retsik mellett.

Egyebkent en mindig a penzzzel jovok, de nem vagyok penzehe, csak az almaimat , celjaimat feltem h nem fog megvalosulni, ezekhez meg penz kell... pl egy ingatlan... ami nem keves :(

Es mikor esnek az ingatlan arak, van valakibek erre ralatasa ?


köszi v álaszokat

#1487643 Röné Előzmény: #1487642

nem is akartam hitelbe verni magam, nincs kedvem hitelt felvenni, kitudja mennyit kellene visszafizetni... sokat...

Amikor megkerdezi tolem a penzkezelom kb harom havonta h 3 evre vagy 5 evre kossuk le a penzt ft-ba es mindig azt valsszolom h minek hosszabb tavra tehat 5 evesre... de te 3 eveset irtal, most akkor a rovidtavu az jobb ? Es a penzkezel9m azt mondta h nekem azert jobb ft-ba lekotve tartani a penzt, mert a magyar allampapir erre a ft-ra tobb kamatot fizet, mint ha eurora lenne lekotve. , de ha hazamegyek akkor mindenkepp erre a 11 %-os allampapurra kotok le penzt... hat akkor remelem nem Biden nyer...

Koszi a valaszt.

köszi válaszokat

#1487642 Spade Előzmény: #1487624

Hitelre most semmit ne vegyél., állampapírban talán már most is van 3 éves ami 10% felett hoz asszem 3 éves. De alapvetően sztem a novemberi választás a kulcs. Ha bidék vesztenek akkor kezd majd jobbra fordulni érdemes akkor a pénzt lekötni, vásárolni stb.. De addig sztem pihi van. Mert ha viszont bidé nyer akkor sztem a kölcsönös atomcsapások nem kizártak, akkor egészen más stratégia kell. Amit megtehetszt már most h az összes pénzed kb 20% legyen kp-ban eur-ban is és huf-ban is Sztem