Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

arra gondoltam, hogy tal…

#1487769 Röné

arra gondoltam, hogy talan a problema nem is olyan nagy, mint gondolnank... pl, volt olyan napom , hogy egesz nap Putyinra, haborura, allamcsodre, a hatalmas nagy rezsi valsagra gondoltam, igy csinaltam magamnak egy sotet erfelvagos napot, nagyon elvoltam kenodve. Arra gondoltam h Uristen, most mi lesz ?? Tenyleg ilyen szar minden ???!!! Es ezek varnak rank ??? Ezeket megelozoen elolvastam az allamcsodrol vagy 5 cikket, es megnrztem Bokros videojat a youtubon szinten az allamcsodrol beszelt... de aztan arra gondoltam h lehet h sok ujsagiro kinjaba azt se tudja h mit irjon ... lehet csak megelhetesi firkaszok es nagyon hergelik az embereket ilyen cikkekel... es ha arra koncentralunk, h milyen szepen sut a Nap, vagy ha nezzuk az embereket ahogyan setalnak a varosban vagy ahogy nevrtgelnek vagy pl bicajoznak , vagy utazgatnak, es nem panikolnsk akkor lehet latni h talan megsincs akkora nagy gond, mint ahogyan azt gondolnank, par ujsag cikk miatt.

Hat de nem ? Ha nem olvasnek semmi ilyeneket pl allamcsdrol, vagy arrol h Putyin mit tervez, vagy mi lesz egyaltalan , akkor lehet nem elnek ilyen nagy felelemben...

De jo lyan fiataloknak akik szarnak mindenbe bele... es tokre nem kivancsiak ezekre

döbrögi

#1487756 prfecó Előzmény: #1487735

hmmmmmmm nem mer leállni riporterekkel döbrögi

viszont a csucson a politikusok közül senki sem beszél vele

Szemétláda csürhe.Elenge…

#1487734 walex

Szemétláda csürhe.
Elengedték, egyre jobban ez kezd kirajzolódni.
https://www.portfolio.hu/deviza/20221007/tortenelm...

"Február eleje óta az euróval szemben 20%-os a forint esése, míg a zloty csak 6%-kal, a korona pedig 1%-kal gyengült."

Nem lehet már messze az a szint szerintem, ahol be fog indulni a pánik a lakosság részéről.

Kuncze

#1487717 Koffein Előzmény: #1487714

Arra jó ez az interjú, hogy a testbeszédén látszik, hogy némely stiklibe nyakig benne volt... tagadja, de a test mindent elárul, bármennyire is próbálja palástolni...

eur/huf

#1487700 Ibiza Előzmény: #1487696

Az megvan? Ellenzék nem szavazza meg azokat a törvényeket amik az EU által kifogásolt változtatásokhoz szükségesek. Ésss mindent megtesznek EUban azért, hogy ne kapjuk meg az eus pénzeket. Orbánék megmondták akkor van pedagógus béremelés ha jön a zseton. És beindult a sztrájkhullám mert valamiért elbocsátottak pár tanárt. Másik oldalon a főkefénél kirúgással fenyegette karigeri azokat akik sztrájkoltak. ÉÉÉs engedély nélkül lezárnak egy hidat..délután 5kor.. hátha leverik őket a rendőrök mint pár demokratikus országban.. Szóval ebből rakj össze valamit.

eur/huf

#1487696 prfecó

hmmmmmm leesett a befektetőknek a késletetett fizetés többe fog kerülni . Legalább 5 évre az oroszok, bármikor bedönthetik a magyar költségvetést + paksi hitel is kurva drága buli

Jövőre elkezdhetnek esni…

#1487655 Koffein Előzmény: #1487644

Jövőre elkezdhetnek esni az ingatlan árak, most stagnálást látok.

CSOKosoknak most fog fájni, ahogy hallom, sok bevállalt gyerek nem született meg.. Viktor bácsi ismét megmentette a nyerészkedőket, csak 5% a büntető kamat, így elódázta az ingatlan vagyon piacra dobását... kb 2-3évre tippelnék, ha így haladunk.. a fene tudja, egy mini atomvillanás, és a felére esik minden, vagy kiegyezés és ismét pályát téveszt az elmélet... :)