nem értem h miafaszé nem shortolod a hufot ha azt gondolod amit ? Vagy legalább fedezed ?
nem értem h miafaszé nem shortolod a hufot ha azt gondolod amit ? Vagy legalább fedezed ?
Új napi csúcs, 414,386 Ft.
Előre megyünk, nem hátra.
Ezek a trógerek elintézik a forintot, nálam ez az árfolyam sima hazaárulás.
Ha a régiós átlaggal gyengült volna 2010 óta, nem kellenének a kommunista ársapkák meg árstoppok. Ehhez normális és hiteles gazdaságpolitika kellett volna és nem kellett volna csúszó leértékeléssel gyengíteni a forintot.
Próbálsz visszavágni, ehelyett egy erőltetett katyvasz, amit írsz. :D
ez a "de kemény vagy" szófordulat beakadt neked nagyon , talán puha a pöcsöd, vagy mi ? :)
igen
Júj, de kemény vagy ma is, mint az ömlesztett medve sajt! :)
Azért vannak önálló gondolataid is vagy csak ugyanazt tudod ismételgetni, amit én írtam neked? :) Erre nincs propaganda sablonod? :)
Ma is nagyon jó formában van a forint, Geri rátett még egy lapáttal, közel 414 Ft volt egy euró. Inkább fognák be a pofájukat.
Te egyébként kereskedsz valamivel?
sztem ezek az infók gyurcsánynál is megvannak tuti ellopták a kémei szal ott hamarabb eredményt érsz el. Amiket itt írkálok az a filantróp tevékenységem része segítenem kell a szellemi elesetteket mint pl. ..... :) dehát többre nincs időm sajnos
Nekem mindegy honnan szerzed meg a számítást.
De fogadnék, hogy ebben az országban a NER-nél van a legtöbb számítás.
Úgyhogy ha ennyi időd van értelmetlen sületlenségeket irkálni akkor ne hivatkozz itt időhiányra.
Ezeket a részleteket neked írtam h felderengjen benned h miért mondtál hülyeséget, és kérdezd meg róla gyurcsányt is. AZtán ha megjössz az infóval majd dumcsizhatunk . Engem ezek a részletek nem érdekelnek inkább a módszertan, szal az omsz-be kéne begyalogolnom. De nincs rá időm szal ezt passzolom cserében nem is próbálok igazságot tenni, ellentétben veled akinek szintén nincs meg és még fű is vagy hozzá mégids fújod benne a passzátszelet. De ne aggódj a genderben bisztos te vagy a jobb
Na, látod!
Ezért kell begyalogolnod a NER-hez, hogy ezek a részletek kiderüljenek!
Meglátod, egy kis mozgás csodát tesz!
Na megjöttél ? Milyen ebédet evett gyurcsány,, hogy tapasztaltad a seggnyaláskor ? :)
Mérő 2 diplomám során is tanított de nem nekem üzent, ez a meteo 80% nem szubjektív valószínűség volt és nem is becslés hanem számítás kellett legyen. Mindenestre mi az h 80% ??? Pontosan helyileg budapest mely pontján és pontosan hány óra és percre volt számolva a 80% és milyen volr ott a térbeli eloszlás fv-e a vihar valószínűségnek ? Hmmm ?
Akinek ennyire stabil az álláspontja, az mind háromlábú széken ül.
Közben, ha nem is az említett urak, de a libsi Mérő László üzent számodra:
https://telex.hu/velemeny/2022/08/23/dr-mero-laszl...
"Aki az ilyesfajta tévedés lehetőségét nem tudja felvállalni, az a szememben nem politikus, hanem akarnok."
Sőt!
Aha, azért nyalod a valagukat és fényezed őket állandóan, mert te vagy a nagy független. :D Ezt meséld az M1 nézőknek inkább. :)
Ez a beszéd, kimondta az OMSZ, hogy politikai nyomást gyakoroltak rájuk.
https://www.napi.hu/magyar-gazdasag/omsz-elnok-elb...
"az Operatív Törzzsel folytatott kapcsolattartási folyamat során olyan elvárások és nyomásgyakorlás merült fel augusztus 19-től kezdve a tűzijáték lefújásának pillanatáig, ami nagy mértékben rátelepedett előrejelzéseink kiadására, kommunikációjára és teljes mértékben figyelmen kívül hagyta a meteorológiai előrejelzésekben rejlő, tudományosan is elfogadott bizonytalanságot."
Nagyon helyes, ne hagyják magukat ezekkel a trógerekkel szemben.
Honnan tudtad h 3 lábú széken ülök ? Vagy kiszámoltad és kijött rá a 80% ?
Ezt a 80%-os valószínűséget a viharra az ujságokban olvastad ? Akkor már mindent értek
Jó bemegyek a nerbe infóért te meg hozzál gyurcsánytól meg karigeritől
Kérlek most állj fel a háromlábú székről, kelj fel, menj ki a kiállítóteremből és járj!
Elsőnek mondjuk bemehetnél a NER-hez és szerezhetnél közelebbi infót arról, hogy zajlott a METEO-gate, mert én csupán az újságokban olvastam ezt-azt.
Csak diszkréten!
Utána - ha gondolod - csöppenthetnél ide némi infót, hogy mindenki jól szórakozzon.
Én nem szólok bele a tüzijátékba mert nemtom h az omsz milyen modellt csinált mit futtatott le, és mit mondott konkrétan, és igazából nem is érdekel. Amit viszont tudok az ennek a matematikája már a légörvénylésnek. Ami azért nagyon nem tetszik h három forgatókönyvet állítottak fel a hírek szerint mert ez qrvára tudománytalan, egy diszkrét eloszlás függvényt kellett volna produkálni. Sztem ne eröltesd ezt a témát, mert amit mondasz a 80%-os valószínűségről az alapján nagyon fű vagy hozzá, bocsi
Walex te full idióta vagy nem fogod fel h annyira vagyok neres mint te gyurcsányos???. Jó ha így akarod akkor játszunk, minden írásodban nyalod a gyurcsányék seggét ugyanazokat a faszságokat nyomod, remélem képviselő jelölt is leszel hamarosan, szükséged is van rá mert most sincs sok eszed, de rohamosan fogy ahogy látom