épp a 389-649-es rést töltögetjük
első short
téboly.....mindig kitalálnak valami jó hírt amire mehetnek fel...mutyi az egész USA piac IS
Sajna be,akárcsak a negatív kt-t,most józan paraszti ésszel zárni kéne a longot,akárcsak tegnap este kellett volna a shortot,de most sem áll rá a kezem...
Molly,Ricsi,hati napi max.
DOWt es S&P is ellenallaskozelben latom. Kozben 250rol inditottam egy longot, mindjart dobom.
:D shortosokat megint kistoppolták :DDD már 34 . -szer játszuk el ezt megint
354 álltam stop előtt :((
Akkor most már jöhetne egy Sc,elszállással kiegészítve,azzal mki jól járna :D
kistoppoltak..
Egész nap negatív volt,most csak kicsi minusz :D
Elég kemény falat ez a 400hatiban pedig húznak szépen mindent,holnap réssel fel? :DD
A szerencsétlenül újranyitott longom lezártam. Ilyenkor milyen áldás az 5 pontos kötés:)
340-en elment
elég érdekes így az autópályán, menet közben trédelni :))
tragédia, ohgy nem ment 350 fölé :)