Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: gg

#148410 BudFox Előzmény: #148357

téboly.....mindig kitalálnak valami jó hírt amire mehetnek fel...mutyi az egész USA piac IS

Re: nincs cím

#148409 Waszeitung Előzmény: #148396

Sajna be,akárcsak a negatív kt-t,most józan paraszti ésszel zárni kéne a longot,akárcsak tegnap este kellett volna a shortot,de most sem áll rá a kezem...

Molly,Ricsi,hati napi max.

Re: nincs cím

#148404 akpo7 Előzmény: #148396

DOWt es S&P is ellenallaskozelben latom. Kozben 250rol inditottam egy longot, mindjart dobom.

Gl

#148391 Waszeitung

Akkor most már jöhetne egy Sc,elszállással kiegészítve,azzal mki jól járna :D

gg

#148357 Waszeitung

Elég kemény falat ez a 400hatiban pedig húznak szépen mindent,holnap réssel fel? :DD

A szerencsétlenül újrany…

#148324 Ricsi

A szerencsétlenül újranyitott longom lezártam. Ilyenkor milyen áldás az 5 pontos kötés:)

Re: nincs cím

#148316 _pda_ Előzmény: #148295

340-en elment

elég érdekes így az autópályán, menet közben trédelni :))