Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #148396Sajna be,akárcsak a negatív kt-t,most józan paraszti ésszel zárni kéne a longot,akárcsak tegnap este kellett volna a shortot,de most sem áll rá a kezem...
Molly,Ricsi,hati napi max.
Sajna be,akárcsak a negatív kt-t,most józan paraszti ésszel zárni kéne a longot,akárcsak tegnap este kellett volna a shortot,de most sem áll rá a kezem...
Molly,Ricsi,hati napi max.