Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #148396

Sajna be,akárcsak a negatív kt-t,most józan paraszti ésszel zárni kéne a longot,akárcsak tegnap este kellett volna a shortot,de most sem áll rá a kezem...

Molly,Ricsi,hati napi max.