Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: BÉT hír

#135163 kelvin Előzmény: #135158

Lehet a telek ér annyit, hogy szennyvíztisztítót csináljanak a spanyoloknak napelemgyár helyett.

És tökre megéri neki

XD

Re: BÉT hír

#135158 matgab Előzmény: #135115

milyen érték van a genesisben? egy spanyol telek...

Szerintem ha egy nagybefektetőnek készítenék elő az átvételt, annak nem lenne sok értelme.

Minek venne egy NAGY befektető egy céget némi veszteséggel és egy spanyol ingatlannal és egy csomó ígérettel?

Re: BÉT hír

#135155 exmnbs1 Előzmény: #135137

A spanyol AMAT technólógiás gyár egy pénztemető lenne

szerintem nem lesz rá vállalkozó

Re: BÉT hír

#135149 Ragyas Előzmény: #135143

Ja. És a szcientológiai egyház is benne van a pápa pénzével. Fodrásznál hallottam.

Re: BÉT hír

#135138 Bismarck Előzmény: #135115

Hát jövő héten okosabbak leszünk. Bár nem is tudom mikor lesz kgy mert nem jön be az oldal...

Re: BÉT hír

#135137 Ragyas Előzmény: #135115

Valamiért én is azt gondolom, hogy jön egy nagyobb befektető akinek felvásárolják a papírokat, majd felhúzzák a gyárat egy év alatt. Ha így lesz akkor ez ami most megy nem fog ellavírozni a ptk és btk között...

Re: BÉT hír

#135115 Mercurius Előzmény: #135079

Én már nem merek semmit mondani...

de ha lesz tőkeemelés, és a Fund 50% fölé kerül, ajánlatot kell tennie... és minél alacsonyabb az átlagár, annál jobb neki.

Nomeg minél kevesebb kisbüfinek kell ajánlatot tennie...

De a jogi részletekkel nem vagyok tisztában.

Ilyen árfolyam mellett viszont, lehet Rényi is szivsen meakadályozná, hogy a Fund 50% fölé kerüljön, következtetve a nem túl rózsás viszonyukból...

Lesznek itt még fura dologk az az érzésem...

Re: BÉT hír

#135079 Bismarck Előzmény: #135071

Tényleg sokszor mondogatták már itt hogy kirázzák a kicsiket.

De most nem lehet, hogy tényleg erről van szó?

100-ért megvesznek majd még 10-20%-ot. Nem?

Re: BÉT hír

#134966 Krumenaker Előzmény: #134908

Ez egy rejtett short volt valószínűleg Rényi részéről a Genesis-re, lévén ő a tulajdonosa az Acquisition-nak.

Hangsúlyozom, ez csak feltételezés a részemről.