nem ez lesz a következő autóm,de komolyan tetszik..:)
hátsó kerékkel,ez nem semmi...
http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/kicsit_500_eleg_retro_itt_a_cuki_renault_twingo-11776
nem ez lesz a következő autóm,de komolyan tetszik..:)
hátsó kerékkel,ez nem semmi...
http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/kicsit_500_eleg_retro_itt_a_cuki_renault_twingo-11776
én azért aszondom,like:)
jobb volt a szivó vti,vagy v-tech szerintem is,de nagy durrogva...
a formája tetszett....bár az ilyeneket csak nézegetem, én már csak egyterüvel, vagy suv-val járok, amibe könnyű ki-beszállni, magasan ülök, és könnyű bele pakolni...
Fujj turbó. Ezzel nálam ugyanúgy sülyesztőbe kerülnek, mint a BMW a Bangle korszak után.
Bnő azt mondta, más nem, kijön hozzám vmely 7végén, s hoz féltengelyt..
erős kezdés,az első napra
Jah, s persze ugye idén már nem német meló volt a terv, elküldtem egy-két állás pályázatot, s ma hívtak volna interjúra..
Az első melónap poén volt, tök szép helyeken autóztunk a Bayerische Wald-on keresztül beépíteni. Viszont a Honda csúnyán megszívatott, ill. tkp én magam.. elpattant a féltngely, amit korábban nagyon nézegettem, de nem cseréltem ki.. most vhogy szereznem kell egyet, szerszámot szerencsére hoztam.
Jah, Straubing. Leszervezem neked, h Tischler lehess.. :-)
ezt hamar "behúztad". gratulálok, ügyes vagy. nálam nagy a csend, gyanítom, hogy ismét nem lesz semmi, közvetítő azt mondta péntekig (02.14) kiderül...kutyakiállítás kép alapján bayern-ben vagy, nem rossz, még a legközelebbi...
tudok ajánlani tolatóradart
kompatibilis minden tipushoz
Nem tud angolul.. :-)
A lista elején főleg Mazdák, a végén meg VW-k találhatóak..
http://hvg.hu/cegauto/Ezek_a_legjobb_autok__tartosteszt_toplista_P0MVK3
Ma láttam egy sárga Celicát, poén volt az a szín. Itt egy gyári.. az én prosimban még nem szerepelt.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/celica/toyota_celica_1.8_st-7368284
igazad van,crx-ben is gyárit keresek,tulzás az ilyesmi:)