Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#691003 Euroman Előzmény: #690993

a formája tetszett....bár az ilyeneket csak nézegetem, én már csak egyterüvel, vagy suv-val járok, amibe könnyű ki-beszállni, magasan ülök, és könnyű bele pakolni...

Re: nincs cím

#690993 KawaBazsy Előzmény: #690898

Fujj turbó. Ezzel nálam ugyanúgy sülyesztőbe kerülnek, mint a BMW a Bangle korszak után.

Re: nincs cím

#690558 KawaBazsy Előzmény: #690455

Jah, s persze ugye idén már nem német meló volt a terv, elküldtem egy-két állás pályázatot, s ma hívtak volna interjúra..

Re: nincs cím

#690557 KawaBazsy Előzmény: #690461

Az első melónap poén volt, tök szép helyeken autóztunk a Bayerische Wald-on keresztül beépíteni. Viszont a Honda csúnyán megszívatott, ill. tkp én magam.. elpattant a féltngely, amit korábban nagyon nézegettem, de nem cseréltem ki.. most vhogy szereznem kell egyet, szerszámot szerencsére hoztam.

Re: nincs cím

#690455 Euroman Előzmény: #690304

ezt hamar "behúztad". gratulálok, ügyes vagy. nálam nagy a csend, gyanítom, hogy ismét nem lesz semmi, közvetítő azt mondta péntekig (02.14) kiderül...kutyakiállítás kép alapján bayern-ben vagy, nem rossz, még a legközelebbi...