http://greenr.blog.hu/2010/08/21/az_olajszennyezes_okotoxikologiaja_es_ablakepites_anuszizomzatbol
A linken két érdekes videó:
Carl Safina: Az olajszennyezés láthatatlan elkövetői és áldozatai
Mitchell Joachim: Ne építkezz! Növessz házat!
http://greenr.blog.hu/2010/08/21/az_olajszennyezes_okotoxikologiaja_es_ablakepites_anuszizomzatbol
A linken két érdekes videó:
Carl Safina: Az olajszennyezés láthatatlan elkövetői és áldozatai
Mitchell Joachim: Ne építkezz! Növessz házat!
Földrengéstérkép - Folyamatosan aktualizálva:
"Szeptember 11-12-én ismét megrendezésre kerül a „Vidám Doboz Napok” című akció a Fővárosi Állat- és Növénykertben. 10 darab italos karton dobozért (tejes és gyümölcsleves dobozokért) cserébe minden gyermeknek ingyenes gyerekjegyet adunk. A dobozokat az állatkert főbejáratánál létesített ideiglenes gyűjtőponton vesszük át."
http://iksznet.hu/index.php?article_id=176
Az oldalon van egy videó is arról, hogyan zajlik az italosdobozok újrahasznosítása. A több különböző réteg ellenére meglepően egyszerűen.
Elég hihetetlennek tűnik, de ha igaz, akkor egy nagy pacsi a mikrobának. :D
"A Vedanta nevű, Nagy-Britanniában bejegyzett konszern nem kapta meg az Orisza államban lévő érc kibányászásához szükséges engedélyt. Egy kis törzs túlélése érdekében megtiltotta a bauxitbányászatot az indiai környezetvédelmi minisztérium az ország keleti részén."
http://greenfo.hu/hirek/hirek_item.php?hir=25236
A téma, fennmaradásunk a Földön.
Pontosítva: természetvédelem, környezetvédelem, fenntarthatóság, fejlődés stb.