Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #456991

Magas labda volt, amit tegnap meg is játszottam. Az a taktikám, hogy 600 alatt venni és 1-2 nap után eladni, ez ma záróban volt :D

Persze csak játék pakkal.