Re: nincs cím 2011. december 20. 18:32 pepe01 Előzmény: #456991 Magas labda volt, amit tegnap meg is játszottam. Az a taktikám, hogy 600 alatt venni és 1-2 nap után eladni, ez ma záróban volt :D Persze csak játék pakkal.