szvsz idén már nem engedik nagyon fentebb... a fék be van téve, ha valaki ki is kapná azt a 20-30k-t, egyből megjelenik újabb 10k és ha nem is azon a napon, de a következőn visszatolják... valakik nem engedik fentebb, gyűjtögethetnek...
szvsz idén már nem engedik nagyon fentebb... a fék be van téve, ha valaki ki is kapná azt a 20-30k-t, egyből megjelenik újabb 10k és ha nem is azon a napon, de a következőn visszatolják... valakik nem engedik fentebb, gyűjtögethetnek...
Kérdés hogy meddig megy le,és mennyi ideig tart.Bő hónapja eladtam,nem gondoltam hogy 625-ig elmegy.Benthagytam 25-30Ft-ot,most várok a visszavételre.
ahogy elnézem stop vadászat jön...
Kicsit beállt az árfolyam reméljük Q4 elkezdi felkavarni az állóvizet újra.
nem nagyon akarják fentebb engedni... ahogy elnézem pakk átadások vannak ezen a szinten is...
Jó papír és szép osztalékot fizet mindig...
ejj, mit kell még vennem ebben a gyj szezonban? :D
Zene füleimnek :D
Minden fontos profit soron az elemzői konszenzust felülmúló számokkal rukkolt elő az ANY Biztonsági Nyomda (korábbi nevén Állami Nyomda) a 2013. harmadik negyedéves gyorsjelentésében közzétett számok alapján, ráadásul minden soron két számjegyű volt a növekedés a bázisidőszakhoz képest. A növekedést a stratégiai termékek, a biztonsági megoldások, a kártyák és a nyomtatványok gyártása, megszemélyesítése biztosították.
A gyorsjelentés főbb pontjai:
- két számjeggyel növekvő árbevétel és EBITDA;
- az export hányad újra 30% felett;
- a készpénzállomány továbbra is szépen hízik, a negyedik negyedévben rekordon lehet;
- a fedezettségi mutatók is javultak a bázishoz képest.
http://www.portfolio.hu/vallalatok/beindult_a_nyomda.3.191843.html
Habár ma 600on nem kaptam, ezt elnézem a remegő kezűeknek :D
Egyetértek. Valószínűleg bölcsebb lett volna, ha Zsiga bő 2 évvel ezelőtt kussol.
na ja, cig huleség, nem lett igazi konkurenciája a régi nagyoknak. És ha eddig nem lett, nem is lesz
honlap, honlap....ja és gyj. Ha fundamentálisan akarsz befektetni, alap, hogy legalább az éves jelentéseket olvasd el
Találhatunk jó befektetési sztorit a magyar kisrészvények között is. Az ANY Biztonsági Nyomda és a Graphisoft Park a stabil osztalékért lehet érdekes, míg a CIG Pannónia akár nagyobb árfolyam emelkedés előtt is állhat. A biztosító életbiztosítási üzletága már idén nyereséges lehet, pedig korábban egy évvel későbbre várták a pozitív eredményt.
http://www.investor.hu/news/trading/20131105-a-kisreszvenyekben-is-talalhatunk-jo-sztorit.html
google a barátod: http://www.any.hu/uzleti-teruletek