Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Re: Megállíthatatlan a mobiltárca

#682228 Koffein Előzmény: #681938

szvsz idén már nem engedik nagyon fentebb... a fék be van téve, ha valaki ki is kapná azt a 20-30k-t, egyből megjelenik újabb 10k és ha nem is azon a napon, de a következőn visszatolják... valakik nem engedik fentebb, gyűjtögethetnek...

Re: Megállíthatatlan a mobiltárca

#681938 Razamanaz Előzmény: #681840

Kérdés hogy meddig megy le,és mennyi ideig tart.Bő hónapja eladtam,nem gondoltam hogy 625-ig elmegy.Benthagytam 25-30Ft-ot,most várok a visszavételre.

Re: Megállíthatatlan a mobiltárca

#681781 Ddavid Előzmény: #681369

Kicsit beállt az árfolyam reméljük Q4 elkezdi felkavarni az állóvizet újra.

nem nagyon akarják fente…

#681282 Koffein

nem nagyon akarják fentebb engedni... ahogy elnézem pakk átadások vannak ezen a szinten is...

Beindult a Nyomda

#676704 Koffein

Zene füleimnek :D

Minden fontos profit soron az elemzői konszenzust felülmúló számokkal rukkolt elő az ANY Biztonsági Nyomda (korábbi nevén Állami Nyomda) a 2013. harmadik negyedéves gyorsjelentésében közzétett számok alapján, ráadásul minden soron két számjegyű volt a növekedés a bázisidőszakhoz képest. A növekedést a stratégiai termékek, a biztonsági megoldások, a kártyák és a nyomtatványok gyártása, megszemélyesítése biztosították.

A gyorsjelentés főbb pontjai:

- két számjeggyel növekvő árbevétel és EBITDA;

- az export hányad újra 30% felett;

- a készpénzállomány továbbra is szépen hízik, a negyedik negyedévben rekordon lehet;

- a fedezettségi mutatók is javultak a bázishoz képest.

http://www.portfolio.hu/vallalatok/beindult_a_nyomda.3.191843.html

Re: Nem csak a nagyokból áll a világ

#673315 walex Előzmény: #673175

Egyetértek. Valószínűleg bölcsebb lett volna, ha Zsiga bő 2 évvel ezelőtt kussol.

Re: Nem csak a nagyokból áll a világ

#673175 rbbj11 Előzmény: #673143

na ja, cig huleség, nem lett igazi konkurenciája a régi nagyoknak. És ha eddig nem lett, nem is lesz

Re: nincs cím

#673173 rbbj11 Előzmény: #672661

honlap, honlap....ja és gyj. Ha fundamentálisan akarsz befektetni, alap, hogy legalább az éves jelentéseket olvasd el

Nem csak a nagyokból áll a világ

#673143 Koffein

Találhatunk jó befektetési sztorit a magyar kisrészvények között is. Az ANY Biztonsági Nyomda és a Graphisoft Park a stabil osztalékért lehet érdekes, míg a CIG Pannónia akár nagyobb árfolyam emelkedés előtt is állhat. A biztosító életbiztosítási üzletága már idén nyereséges lehet, pedig korábban egy évvel későbbre várták a pozitív eredményt.

http://www.investor.hu/news/trading/20131105-a-kisreszvenyekben-is-talalhatunk-jo-sztorit.html