Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#190494 Harlem Előzmény: #190275

Néha én is erre gondolok, csak nem értem miért másolják az OTI eséseket záróban.

Kidobott az 1420-as stop…

#188928 KawaBazsy

Kidobott az 1420-as stopomnál, s persze pont ott fordult. 1400-ig vissza mehetne..

Re: nincs cím

#188527 Robag Előzmény: #188236

Sajnos meg kellett válnom tőle fagyipénz nyerővel. Kellett a pénz más hóbortra. :)

Nem tudjátok, mikor gyor…

#188269 KawaBazsy

Nem tudjátok, mikor gyorsjelent? A listában nincs benne..