Hozzászólás
Ibizailyen a tőzsdepszihó..gyönyörű... egyik nap halálvárás... rá 2 napra szivárványok az égen..
sokan 16k-nál látták már a bux1012őt.. otp már 1200sem volt..
ebből látszik ami az egyik nap jó ötlet másnap baromság..
sztem akkor érdemes poziba lépni ha a pozi megalapozott.. és keményen tartani célárakat..