Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Ibiza

ilyen a tőzsdepszihó..gyönyörű... egyik nap halálvárás... rá 2 napra szivárványok az égen..

sokan 16k-nál látták már a bux1012őt.. otp már 1200sem volt..

ebből látszik ami az egyik nap jó ötlet másnap baromság..

sztem akkor érdemes poziba lépni ha a pozi megalapozott.. és keményen tartani célárakat..