írtam..magas valuta alacsony részvény vip beszálló..
az emelkedés motorja az eltérő tűrésszintű shortos had...
de nincs tuti nap...
írtam..magas valuta alacsony részvény vip beszálló..
az emelkedés motorja az eltérő tűrésszintű shortos had...
de nincs tuti nap...
tartani célárakat
na meg a stoppot :(((
Ha mikiralli lesz, az agyonshortolt bux elszállhat szvsz
ilyen a tőzsdepszihó..gyönyörű... egyik nap halálvárás... rá 2 napra szivárványok az égen..
sokan 16k-nál látták már a bux1012őt.. otp már 1200sem volt..
ebből látszik ami az egyik nap jó ötlet másnap baromság..
sztem akkor érdemes poziba lépni ha a pozi megalapozott.. és keményen tartani célárakat..
Nem jottek fel ertem, igy maradt a kis pakk netto short pozi egy kicsit sok MOL longgal.
köszönjük...
már csak USA nak kellene innen esnie....nemigaz hogy ennyire meg kell venni ezt a korrekciót is ?
kénytelen voltam adni záróban :(
Beálltam hülye magasra zárni,remek lehet lekötés esetén :DD
További szép napot!
Nem erdekel, nem allok lejjebb 250-rol, mert tuti megszivom, ha kapkodok. Ha akarnak jojjenek fel zaroban!
adtam még 200 on egy keveset
Mol nem tetszik, lehet baj lesz vele még megtéphetik holnap a piacot
Nekem mondod?Napok óta próbalongolok szopóágon,tegnap 320ról kergettem hatit,az ideg szétvágott...most van longom,gondolom ezzel tudok majd pippantani.