Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

joepappa Előzmény: #748877

az én olvasatomba nem tejel a holland tehén eladja a gazda, az a csoda, hogy a magyar tehenét még nem dobta piacra, mert azért elapadt az a magenta tőgy már jó régen. :)