Alkotmány szellemével ellentétes? Na ja! Mintha valami államadóssággal kapcsolatos kis szösszenet is lenne az "alkotmányba"..ők írták bele. Avval most hogyan is állunk?
Alkotmány szellemével ellentétes? Na ja! Mintha valami államadóssággal kapcsolatos kis szösszenet is lenne az "alkotmányba"..ők írták bele. Avval most hogyan is állunk?
örülök, hogy most már jobb :)
Tehát még azt sem tudják a szerencsétlenek hogy van-e nekik, de ahelyett hogy azzal foglalkoznának ami a dolguk (mi is?), kiadnak egy közleményt, csak hogy tudassák mindenkivel hogy milyen kemények. Annyira szánalmas ez az egész, hogy elmondani nem tudom. Ezek az emberek (a kormányban, parlamentben, önkormányzatokban, + körülöttük) egyenlőek egy nagy darab sz*rral. Egy rakás szerencsétlenség az összes, ezek piaci cégeknél egy napot nem élnének túl, de nem is érdemelnék meg. Bocs, tudom kicsit OFF lett, de nagyon kikívánkozott már belőlem.
csak keményen gyerekek...
""A Békés Megyei Önkormányzat is megvizsgálja, van-e érvényes szerződése a Telekommal, s ha igen, csatlakozva a magyar kormány döntéséhez, felbontja azokat. A megyei önkormányzat a kormány meggyőződésével egyetért, mely szerint elfogadhatatlan az a szemlélet, hogy hazánkban ma bárkit a véleménye vagy a nézetei miatt ilyen formában diszkrimináljanak.""
Szerintem utoljára formert akarta kitiltani, de neked meg ugye semmi közöd nincs hozzá, tehát én sem értem :DDDD
Tanulságos vsz Usának Kurucinfós hozzáállása.
Ajánlom Viktornak tanulmányozásra ha véleményszabadság ügyben pöcsével akar játszadozni.
Magyar döntés kuruc tiltásról, de usa szerver és usa üzeni véleményszabadság polgártársak . Pedig ha valahol akkor Usában vszínű , hogy a vezetés a kurucinfó szellemiségével olyan nagyon nem rokonszenvez.
Ezt hívják véleményszabadságért kiállásnak vagy vmi hasonlónak. :)
Nem azt, hogy spanom elmondja egyetértek vele és ez mellett kiállok.
Azt mondja véleményszabadság, és alkotmány szellemével ellentétes ezért egy multinak büntetni bárkit. Nem Ákosról, és nem Ákos konkrét véleményéről van szó mondja kedves vezetőnk.
Tételezzük fel, hogy én ezt elhiszem (persze nem hiszem el, de tételezzük fel)
Akkor ha az esemény úgy zajlik pl Dopeman megnyilatkozik a női nemről és azért bont vele szerződést a szponzora akkor is belép az ügybe a kormány.
Ha az esemény úgy zajlik a kormány véleményével ellentétes megszólalás miatt lép a szponzor akkor is játszadoznak a pöcsükkel.
Persze , hogy nem játszadoznának vele. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Egyébként sincs . :)
meg Ákosra :)))
:-) Szánalmas, unalmas... De ők még nem unják! A következő 30 évben is szeretnék a színjátékukkal "szórakoztatni" a népet. Istenem, nem mindenkinek jelenti ugyanazt a szórakozás :-) De legalább a vicc jó!
Te is már csak a látogatottságra tudsz gondolni :)
Köszi a zárót! Természetesen tudtam, mint ahogy azt is, hogy lenne alapja :-)
Cowboynak ellopják a lovát . Olyat teszek amit mit még soha ha nem kerül elő perceken belül. Mit? Gyalog megyek haza. kb ez a műfaj. A szokásos színjáték, unalmas, és szánalmas.
szerintem mindig magadat és akkor követőkre is találsz :)
nem tudok róla, de lenne alapja :)))
401 a záró
De mi ebben a meglepő!? Szokásukhoz híven jó keményen "odacsapnak" az asztalra... utána nemcsak az asztalt törölgetik le, hanem még fel is porszívóznak alatta :-) Hétfőn meg bejelentik, hogy csökken a telekom adó! Ettől mondjuk nem tartok.
Jut eszembe..Te kiakartál engem tiltani? Mellesleg valaki a zárót is megírhatná mert a rengeteg szakmázás közben nem igazán figyeltem a papírra :-)
Nem tudom, melyikre gondolsz.
A kormányt Spade keverte ide, mondván milyen ****a lépés, hogy minden szerzödést felbontanak, retorzióként.
Nem azért szóltam Spadehez, mert nem tetszik hogy kormánytag, hanem azért mert hülyeséget írt.
Jó lenne lassan tisztázni, kit szabad még kritizálnom ebben az országban, se kormányt, se kormány lépését támogatókat, gyorsan fogynak a lehetöségeim :)
:D Már megint a pávatánc és a parasztvakítás? Szokásos , kőkemény vagyok felmondok minden szerződést a végén kiderül tulajdonképpen csak szájkaratéztam. Jól felmondtam a nagy semmit de azt jó hangosan.
Idióta barmok, mondom Mónika show való ezeknek.
Ilyen az amikor elkezdünk szakmázni :-) Csak úgy ömlik belőlünk a szó! :-)
http://444.hu/2015/12/18/a-vallalati-szektornak-uzent-a-telekom-uggyel-a-kormany
nagyon vidám az élet ebben a kis országban
http://444.hu/2015/12/18/2-fontos-tanulsag-a-teljesen-elborult-akostelekom-ugybol
nem engedjük el a témát :)