Mondjuk a rangsor így korrekt
"A Szegedi Tudományegyetemet az 501-510., a Debreceni Egyetemet a
601-650., az Eötvös Loránd Tudományegyetemet és a Pécsi
Tudományegyetemet a 651-700., a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi
Egyetemet, valamint a Budapesti Corvinus Egyetemet pedig a 801-1000.
helyre sorolták"
DE ez a rangsor olyanoknak való akik a bonobókkal vetekednek iq-ban. Csupán marketing értéke van nem véletlenül jönnek ki ilyenkor június mikor be kell csengetni a jövő évi horribilis tandíjakat. Kb annyit ér mint a hitelminősítők AAA banki osztályzata 2008-ban 1 nappal a csöd előtt.MERT ha valakinek van egy kis agya elgondolkozik hogy lehet az h a legjobb német az 55. a rangsorban míg az első 50-ben van 10 angol. A németek merdzsot,bömöst,ódit meg vw-t gyártanak meg minden mást haditechnológiától az űrkutatásig az angolok meg egy széklábat nem tudnak rendesen megcsinálni. Mégis mi a lófaszt taníthatnak azokon a csúcs angol egyetemeken ? Hogy nem a valódi minőséget az egészen biztos mert az a németeknél van szinte minden tudományágban. Szal aki elhiszi ezeket a rangsorokat illetve értékmérőnek tekinti az hülye.