Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nincs 13 havi nyugdíj

prfecó Előzmény: #857893

Németországban dolgoztam 13 havi felét megkaptam husvét előtt , másik felét karácsony előtt.

Ausztriában 13 . havi felét síszünet előtt másik felét nyári szünet előtt kaptam. 14 havit , mert az is van (pulykapénznek hivják ) karácsony előtt.Egyébként a lengyelek március és novemberben fizetik a 13 havi nyugdijak felét. A megszavazott 14 havit nem tudom.

Ez 13. havi nyugdij.

Orbán féle kamu IGÉRET az , hogy kapok egy IGÉRETETés négy év alatt plusz heteket kapok, 2024 évig

Fizetésemelést ammikor adok cégemnél nem azt mondom , hogy szépen négy éven keresztül csöpögtetek valamit. Remélem Te se fogadod el fizetésemelésnek ( három év mulva megkapod)

Miután bezártam az üzletemet saját pénzemből adok egyik munkavállalomnak , mert 2 gyerekét egyedül neveli.

Viszont a cégem fizeti , a többi munkavállaló fizetésének egy harmadát.

MKB fizeti a 1milliárd forintot nem Mészáros. Mészáros adjon a magánvagyonából, de azt nem adott.

Soros sem magánpénzéből adományozott , hanem Soros Foundon keresztül.

Próbálj meg több forrásból tájékozodni , jobban járnál.

Politikai igérgetés nagymestere Orbán, kizárólag hatalma megtartása miatt igérget,pl nyugdjkiegészités.

Nem állitotta le a Magyarországról ellopható forrásokatítését. Bp-Belgrád , stadionépités , MVM - Paks , Mátrai erőmű.

Egyébként az tagadhatatlan EU által átutalt milliárdokat , már megkapta magyar állam , hiszen már hivatosan is megjelent ez a forrás tartalmazza a Magyar Akció terv gazdasági részének egyharmad forrását.

Azt nem értem miért kell állandóan terveket bejelentebni , miért nem azt mondjuk ennyít költünk erre , annyít arra.