Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Levezetés képen jöjjön Kalkbrenner bácsi

#238906 Koffein Előzmény: #237545

Hát akkor a lájtos napra való tekintettel jöjjön egy klasszikus Paul bácsi gyárából :)))

Re: Levezetés képen jöjjön Kalkbrenner bácsi

#237545 Zotya32 Előzmény: #237188

nem nagyon bírom a tuc-tuc-ot, de ez a csákó egész jókat "gyárt" :)

"A világ lett ilyen hül…

#235940 Koffein

"A világ lett ilyen hülyén boldog, a jövőt is árusítják, olcsó pénzem utánad dobják"