Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Nálam még mindig ez a nyár slágere

KawaBazsy Előzmény: #244501

Sok zenét linkelsz, általában nem tetszenek, nem egyezik az ízlésünk, de ez nagyon jó. Érdemes volt a nagy számok törvénye miatt belehallgatni mindbe.. :-)