Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nálam még mindig ez a nyár slágere

Koffein

Béres Zoo idejéből, hol vannak azok a szép idők? pffff

Fiatalok voltunk, szúrtuk a nőket, fej nem fájt, az sem tudtam mi a buxli... most meg legyen bessz, hossz, fibo, Ema, rsi, macd éstb indik a mindennapjaim része... hihetetlen hogy telik az idő... :S