Nálam még mindig ez a nyár slágere
KoffeinBéres Zoo idejéből, hol vannak azok a szép idők? pffff
Fiatalok voltunk, szúrtuk a nőket, fej nem fájt, az sem tudtam mi a buxli... most meg legyen bessz, hossz, fibo, Ema, rsi, macd éstb indik a mindennapjaim része... hihetetlen hogy telik az idő... :S