Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Nálam még mindig ez a nyár slágere

#244563 KawaBazsy Előzmény: #244501

Sok zenét linkelsz, általában nem tetszenek, nem egyezik az ízlésünk, de ez nagyon jó. Érdemes volt a nagy számok törvénye miatt belehallgatni mindbe.. :-)

Nálam még mindig ez a nyár slágere

#244501 Koffein

Béres Zoo idejéből, hol vannak azok a szép idők? pffff

Fiatalok voltunk, szúrtuk a nőket, fej nem fájt, az sem tudtam mi a buxli... most meg legyen bessz, hossz, fibo, Ema, rsi, macd éstb indik a mindennapjaim része... hihetetlen hogy telik az idő... :S