Na jah, tehetséges ez a Paul gyerek :)
Sok zenét linkelsz, általában nem tetszenek, nem egyezik az ízlésünk, de ez nagyon jó. Érdemes volt a nagy számok törvénye miatt belehallgatni mindbe.. :-)
Béres Zoo idejéből, hol vannak azok a szép idők? pffff
Fiatalok voltunk, szúrtuk a nőket, fej nem fájt, az sem tudtam mi a buxli... most meg legyen bessz, hossz, fibo, Ema, rsi, macd éstb indik a mindennapjaim része... hihetetlen hogy telik az idő... :S
Sylver - One World One Dream (the new single)