Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ZENE-Stock

Re: nincs cím

#319475 Fornit Előzmény: #319206

ÁÁÁ, végighalgattam:)

Na a mai adag rettenet:

Ezek a kemény csávók nem szaroznak, nem futnék velük össze a sikátorban mert még leverik a fejemet:)))

Azért a klipp alatt fogy a tablettás bor is, na.. legjobban azt a 2 csajt sajnálom akik a háttérben ácsorognak:))

Kara feat. Dada - Bújj el!

Re: nincs cím

#319156 Fornit Előzmény: #318794

Mégegy borzalom...

Egy moldáv fiatalember megalkotta a cukrosbácsik himnuszát. Gyakori hallgatás esetén mindenki keresse fel házi urológusát vagy agysebészét:)))

Sasha Bognibov - I love the girls of 13years old

Re: nincs cím

#318316 Fornit Előzmény: #313354

Re: Miike Snow - Rabbit

Hűha, úgy látom találtál egy olyan videót amit zene nélkül is lehet nézni:))

Na vmi hasonló, ha a minőség nem is 100%éles:

Machel Montano HD Ft Busy Signal - Push Bumper Remix (Soca Music Video 2009)

Re: nincs cím

#317751 Fornit Előzmény: #317681

Ez is egyedülállóan borzalmas sz@r, szintén ritkaság:

(Annyira sz@r hogy az már jó )

Reh Dogg - Why must I cry

ilyen szart is szar zené…

#317681 Zabás

ilyen szart is szar zenét is rég hallottam, minek égeti ez magát!

Re: Guano Apes - Big In Japan

#317129 Fornit Előzmény: #316588

Nocsak, ki az a bajuszos fiatalember????? Komolyan meglepődtem, ha nem énekelne ki nem találtam volna h Pataki A.:-)))

Na, ha már rockosabb vizekre eveztünk:

Lou Reed - This Magic Moment