Re: féknyomor :) 2010. október 21. 15:45 kosami Előzmény: #317028 Pont most hallottam a Rádió Cafén és gondoltam berakom.:))) Gondolom amit odaát belinkeltél azt te is hallgattad:)) Régi kedvencem.