Re: nincs cím 2010. október 27. 16:41 Fornit Előzmény: #318794 Mégegy borzalom... Egy moldáv fiatalember megalkotta a cukrosbácsik himnuszát. Gyakori hallgatás esetén mindenki keresse fel házi urológusát vagy agysebészét:))) Sasha Bognibov - I love the girls of 13years old