Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861537 KB58 Előzmény: #861536

Szia Lenthor!

Eddig valóban nagyon jó volt az előrejelzésed, remélem a továbbiakban is annak megfelelően folytatódik.

17:46-kor nyitottam egy DAX CFD shortot.

dax

#861525 jati007 Előzmény: #861524

Sziasztok, meg új vagyok erre. Lenthor az elemzésed alapján még jónak is tűnhet ez a grafikon. Viszont a ma kijövő Q2 eredmények nem inkább lefelé fognak mindent mozdítani? Vagy szerinted most a tőzsde ennyire elrugaszkodott a valóságtól?

dax

#861524 Lenthor Előzmény: #861490

Lenthor Előzmény: #861484

https://invst.ly/rf7gq

--------------------------------------------------------------

Sziasztok, jó reggelt!

1.) Folytathatjuk, most felfelé 12.680-12.710 közé az 5/2 hullám "b" hullámát felfelé, majd jönne lefelé az 5/2 "c" hulláma 12.350-12.370-ig.

2.) De, figyelni is kell mert jelen helyzetben lehet egy elnyúló "4" hullám, ami háromszöget alkot, tehát ebben az esetben még nincs kész a 4. hullám.

https://invst.ly/rfod3


A háromszög érdekessége, hogy ebben az esetben nem menne le olyan mélyre, csak 12.490 esetleg 12.435 környékére és utána indulna fel az 5. hullám 12.912 majd 13.020 környékére.

https://invst.ly/rfof3


Nem tudom, de nekem az 1. változat jobban tetszik!

dax

#861523 Mr. 50% Előzmény: #861520

Szia Lenthor, jó reggelt mindenkinek. Sajnos tegnap sem voltam, de ahogy látom, nagyon pontosan eltaláltad a szinteket. Gratulálok hozzá! Igazán elárulhatnád a hogyant. :)

Ma 9-10 között már én is kereskedni fogok. Azért néha nézz majd be hozzánk.

Eddig a mai előrejelzése…

#861519 LBTrade

Eddig a mai előrejelzésed tökéletes!!

Gratula!!

dax

#861513 KB58 Előzmény: #861511

Lenthor, köszönjük az újabb beírásod a chartokkal és a magyarázattal. Óriási munkát fektetsz bele, hogy ezt a manipulált "piacot" lekövesd és a fórum olvasói számára is bemutasd a lehetséges kimeneteleket. Sajnos a nagyok maximálisan manipulálnak mindent és azon vannak, hogy a kisbefektetők pénzét elszedjék, és még a hivatásos elemzőket is megtévesztik. Ebben a helyzetben téged nem igazán érhet kritika.




dax

#861511 Lenthor Előzmény: #861147

Lenthor Előzmény: #861139

Nézzük, hogy a már sokszor betett helyzet mit mutat!

Volt egy 5 hullámos felfelé irány. Senki nem vitathatja.

A szabályok szerint kell egy A-B-C korrekciós szakasznak következnie.

1.) probléma egy gyors lefelé irányuló "A" hullám amit nagyon nehéz számozni, de talán öt hullámos volt.

2.) A 85.4%-on 12.968. Ha föléje megy:

Akkor nézzük a Flat hullámokat:

A Regulár Flat-nál a "B" hullám az "A" hullám 90%-os fibojáig mehet, vagyis 13.241-ig.

Elliott Wave Theory Regular FlatsAz Irregular Flatnál és a Running Flatnál az "A" hullám 123.6%-ig mehet a "B" hullám

Elliott Wave Theory Regular FlatsElliott Wave Theory Futólakások

Ami nagyon sok a 123.6% 15.206. Nem gondolom, hogy ilyen magasra mennénk.

De, van egy még nagyobb probléma:

Az "A" hullám után a "B" hullámnak (A-B-C, vagy másként számozva "W"-"X"-"Y") hullámoknak kellene lenniük !

Egyelőre, ennek a nyomát sem lehet látni, és jelenleg öt hullámosnak néz ki.

https://invst.ly/rcvl2

A rés helyesen 13.236-13.500!!!!

Nem tudom mi megy, de ha 12.913 fölé nézünk, akkor megyünk tovább felfelé.

--------------------------------------------------------------------------

Sziasztok, hazaértem!

Na, akkor kezdjük megint!

Vannak szintek, amit elérünk, akkor vagy lefordul vagy, ha a szabály engedi akkor megy tovább. Sajnos ugye a "B" hullámban vagyunk, ami a pénztemető, mert itt van a legszélesebb lehetőség!

Mint írtam, hogy hosszú öt hullám ment fel és onnan A-B-C korrekciós hullám kell (A és C le B fel)

Az "A" hullám megvolt a nagy esés!

Nos, akkor vegyük a "B" hullámot!

1. Normál esetben a "B" hullám:

B hullám = az A hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%.

Tehát joggal jelezhettem, hogy az 50-61.8-76.4 vagy a 85.4%-nál lefordulhat? Igen. mert ezt ember nem mondja meg! Mit kell ilyenkor tenni vagy stop, vagy a shortok visszavétele, ha tovább megy!

Nos, ha a 85.4%-on tovább megyünk, akkor jöhetne a Flat "B", ami már rendhagyó, de lehetséges!

2.) 90% - 13.241 vagy

123.6% ami nagyon magas 15.102.

Nem én találtam ki, de így van.Tehát szabályt nem sértünk, ha még ilyen magasra is megyünk.

--------------------------------------

Visszatérve:

Amikor 13.824-ről esett az "A" hullám 7.966-ra összesen: 5858 pontot, majd emelkedett és elérte az első 50% fibo "B" pont lehetőséget, akkor hová vártátok volna a "C" hullámot?

Könnyű bírálatot mondani, de már 10.905-ről is lefordulhattunk volna.

Nézzétek vissza! Mindig betettem, hogy a "B" hullám milyen fibo szinteket érhet el! Már én is untam, hogy ennyiszer beteszem, de tartottam mindig attól, hogy valaki nem veszi figyelembe. Hát igen, ennek ellenére.

Még most is a normál 85.4%-ban benne lehetünk mindaddig, amíg 12.968 környékén nem lépünk túl.

------------------------------

A másik: Hosszú távra nem tudom ki kereskedik!

Ha a gép előtt vagyok, akkor nagyon kevés vételem, vagy eladásom éli túl a 30 percet.

Jelenlegi helyzetben (B hullám) életveszélyes hosszútávú befektetésre.

Összefoglalva:

https://invst.ly/rfily


Normál esetben: 85.4%-os fibo 12.968

Falat "B" esetben 13.241 90%-os fibo

vagy 123.6%-os fibo 15.206, de ezt már én is magasnak tartom.