Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

SP500

#862153 matgab Előzmény: #862152

rendben egy virtuális naugye-ba!

Mondjuk annak nagyon örülök, hogy a BUX-ot shortolom és nem a DAX-ot vagy az amcsi indexeket...


SP500

#862151 matgab Előzmény: #862150

Ki fogad velem, hogy délután 5 után az SP500/nasdaq ismét emelkedni fog és pozitívban zár?

Dax

#862137 Lenthor Előzmény: #862117

Sziasztok, jó reggelt!

Tegnap felmentünk a napos Kijun vonaláig 12.679-ig.

Még közel található a Tenkan vonala 12.735-nél.

Támasz:

- SMA(200) 12.207

- Napos Kumo : ma 12.088, holnap 12.151 csütörtök 12.229 és péntek 12.262

Napos Kumo alj: 11.537

https://invst.ly/ro28m

4 óráson a Kumo aljáig ment fel.

https://invst.ly/ro2bt