A pink "c" hullámhoz kellene még egy barna c/c hullám, de akkor valószínű, hogy letörné a zászlót, vagy egy fals leszúrást mutatna.

A pink "c" hullámhoz kellene még egy barna c/c hullám, de akkor valószínű, hogy letörné a zászlót, vagy egy fals leszúrást mutatna.

Sziasztok! Jó reggelt!
Köszönöm az elemzést és a chartokat!
Ha a zászlót letöri, akkor 12.553 környéke lehetne a kis "b" hullám.
Utána fel 13.073-13.118 vagy kicsit feljebb.

Csak gondolkozom, nem biztos, de lehet benne valami!
Ha, feltételezzük, hogy az ATH volt a csúcs (5. hullám vagy "B" hullám) akkor onnan lejött egy a-b-c hullám, ami lehetne a C/1 hullám.
A C/2 hullám viszont felmehet a:
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50% -a, 61,8% -a, 76,4% -a vagy 85,4% -a
- akár 13.263-ig is.
Na ezen még gondolkozni kell!
--------------------------------------------------------------------
Megyünk fel a C/2-höz?
A C/2 a-b-c hullámokból épülhet fel. Most vagyunk a "b" lefelé hullámban.
Teljesen igazad van 50-100-200, de a mostani Bika a 9-esen lovagolva jutott fel, a 26 meg támasztotta long/short a 9-es olyan momentum (pl.. NQ) indikátorrá vált ebben a vágtában...csak azért jeleztem
Sziasztok, jó reggelt!
Az EMA9 és EM26 megfelel az EMA Cross-nak. Ezek együtt érzékenyen jelzik az árfolyam fordulást (+).
A MA50, MA100 és MA200 mozgóátlagokkal együtt használva szerintem nagyon jók, én is használom őkat a chartjaimon.
Ha nézed az EMA 1-2-3-4-5-6-7-et stb., akkor még több kereszteződést látsz.
Csak az 50-et 100-at és a 200-at érdemes nézni! A többi nem ér semmit.
Sziasztok!
Lehet megyünk még fel, EMA 9 aluról keresztezte EMA 26 -t és mindkettő MA 50 -t 1H-n és ha átmegy 12.834 -m MA 200 H4 hát...12.914 ...
13.198-13.274 között - én ék fölé várnám
u.i.: most nézem futin átvitte12.854 ... 35 napos aluról M200 -t közben keresztezte és 1 H M200 felett vagyunk... no itt érdekes lesz