Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864090 olika78 Előzmény: #864088

forduló utan majd jön a hápogás, hogy mikor fog esni megint, részemröl is, ilyen ez:))

11400nál van a 38as fibo, túl közel hogy ne hagyja ki?

dax

#864088 Lenthor Előzmény: #864086

Azt a 14.600-as rajzot nem törlöm, mert arra számítok továbbra is, csak később lesz egy kevéssel.

dax

#864086 Lenthor Előzmény: #864085

Nagyon túladott minden. Nézzétek meg a Futures Stochasticot.

Nagyon kell figyelni, nehogy egy csúnya átverés legyen ez az esés.

Egyébként tegnap az emelkedés lehetőségére is a túladottság miatt tippeltem. Persze, ha esni kell és nagy a pánik, akkor már senki nem foglalkozik a Stochastical, egyszerűen kifektetik vízszintesbe.

dax

#864084 olika78 Előzmény: #864083

amikor szeptemberben ezen a szinten volt az sp a dax 13000 környékén oldalazott, nagyon gyengusz lett

dax

#864082 Lenthor Előzmény: #864081

Corona-vírus: Oroszország a „Sputnik V” vakcina sürgősségi kezelésre és előminősítésre vonatkozó jóváhagyását kéri a WHO-tól

dax

#864080 Lenthor Előzmény: #864079

Tegnap még olyan helyen tartózkodott, hogy egy éjszakai réssel felfelé irányt is eltudtam volna képzelni és akkor most nyitogathatnánk a longokat.

De, az éjszaka letörte a támaszt és ekkor már lefelé kell kereskedni.

Ezért fontos a támaszokat, ellenállásokat figyelni és alkalmazkodni hozzájuk.

Írtam is, ha naposon az MA(200) -at letörjük, akkor esés lehet.

Már a zárás is alatta volt, de még volt remény a visszakapaszkodásra, de nem ezt tette.

dax

#864078 KB58 Előzmény: #864076

Sziasztok, jó reggelt.

Lenthor, köszönjük a reggeli elemzéseid. Valóban nem néz ki jól a DAX (sem).

dax

#864076 Lenthor Előzmény: #864075

Persze lehet, hogy az éjszaka csak a beijesztés volt, de én úgy érzem, hogy ez nem volt véletlen.

Hogy mi váltotta ki, azt nem tudom, nem néztem szét, hogy milyen hírek lehettek.

dax

#864073 Lenthor Előzmény: #864072

Az emelkedés megkezdésének 100%-os fiboja is közel van 11.585!!!!

A 11.585 akár lehetne egy fej-váll nyakvonala. Innen még lehetne egy jobb váll felfelé és utána merülés.

Tegnap még optimista voltam, most egy kicsit megijesztett az éjszakai durva mozgás lefelé. Fel kell készülni egy negatív kimenet lehetőségére is.

https://invst.ly/sm3yi


dax

#864072 Lenthor Előzmény: #864070

Nagyon durva! Mély esésre váltott úgy néz ki.

Lehetséges, hogy a 161.8%-os fibot 11.594-et vette célba.

Az éjszakai lejtmenetből korrigálhat:

- 11.950-ig

- 12.025-ig

- 12.120-ig

- illetve maximum 12.311-ig, de ez most reménytelen

https://invst.ly/sm3tz