dax 2020. október 27. 16:52 Lenthor Előzmény: #864031 Elvileg így is jó a számozás, mert a szabály azt mondja, hogy:" A 3. hullám gyakran a leghosszabb, de soha nem lehet a legrövidebb!'Úgy néz ki, hogy a legrövidebb az 1. hullám!https://invst.ly/slvxnCsak most már ne menjen 12.000 alá!