Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #864031

Elvileg így is jó a számozás, mert a szabály azt mondja, hogy:

" A 3. hullám gyakran a leghosszabb, de soha nem lehet a legrövidebb!'

Úgy néz ki, hogy a legrövidebb az 1. hullám!

https://invst.ly/slvxn


Csak most már ne menjen 12.000 alá!