Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #864409

Ha óra végére (17 óra) beesik, akkor a DAX-nál is meglesz a 38.2% fibo, talán az MA(200) napos és a várt órás tüske!

https://invst.ly/sp7hh