Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #864414

Szinte biztosra veszem, hogyha Biden nyer, akkor megismétlődik 2016, azaz hirtelen eséssel fog reagálni a tőzsde.

Ma hajnalban hallottam egy rádiós beszélgetést ahol egy amerikai választási szakértő nyilatkozta, hogy Floridát szerinte Trump fogja nyerni.

Ezek szerint Karolinán a világ szeme.