Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #864634

Vannak USA-ban is kormánypárti és ellenzéki TV-k sajtóorgánumok.

Tegnap néztem egy kormánypárti műsort.

Hát ott sem mennek a szomszédba a hazugságok tálalásával.

Most a kormánypárti média feladata elhitetni, hogy a demokraták csaltak és állandó rémhírekkel és hazugságokkal tüzelni a saját választóikat.

https://www.google.com/search?q=usa+eln%C3%B6kv%C3...