dax
Lenthor Előzmény: #864634Vannak USA-ban is kormánypárti és ellenzéki TV-k sajtóorgánumok.
Tegnap néztem egy kormánypárti műsort.
Hát ott sem mennek a szomszédba a hazugságok tálalásával.
Most a kormánypárti média feladata elhitetni, hogy a demokraták csaltak és állandó rémhírekkel és hazugságokkal tüzelni a saját választóikat.