Szerintem chart technikailag nem helyes, hogy csak esünk. Szükség lenne a kiindulási pont után egy a-b-c vagy w-x-y hullámokra.

Szerintem chart technikailag nem helyes, hogy csak esünk. Szükség lenne a kiindulási pont után egy a-b-c vagy w-x-y hullámokra.

Nagyon mélyre jött, én belevettem, remélem fordul.
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat Lenthor!
A jelenlegi esésnek ('C') hullám, (wxy) vagy másképpen kis (abc)-nek kellene lennie, illetve öt hullámosnak. Az öt hullámosnak már kicsi az esélye, mivel folyamatosan résekkel nagyot estünk az első hullámhoz.

Trump: „Az Irán elleni igazi nagy csapás még el sem kezdődött.”