Igen és benne a résben 24547-ig nyitva van.
Igen és benne a résben 24547-ig nyitva van.
nem arról volt szó, hogy szépen lemegy 23800 körülre és onnan fel tovább a csúcsokra? Vagy ennek most kisebb esélyét látod?
Tetszik. Köszönöm!
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat, gondolatokat Lenthor!
Sziasztok, jó reggelt!
Elfogadhatónak tartanám a 24 499-ig történő felfelé korrekciót.

https://www.tradingview.com/x/MLeZD7wC/
USA indexek kezdenek stabilizálódni. Dax mélyre szúrt, korrekciót várok. Két rés van nyitva lefelé idáig.
Nem a legjobban menedzseltem a mai esést. Hmmmm! Korábban zártam a shortokat, mint kellett volna.
hetes 50 napos ami most tartja, de nagyon támadja