Sziasztok, jó reggelt!

Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke bejelentette, hogy lemondta
a ma estére tervezett Irán elleni támadásokat. Az indoklás szerint előrehaladtak
az Iránnal folytatott megállapodásról szóló tárgyalások .
Súlyos hiba előre figyelmeztetni az Irániakat, hogy az éjjel titokban megfogunk támadni titeket. Arra kérlek benneteket, ha megyünk, akkor nagyon lepődjetek meg.
Megint trükközik az öreg.
Az Egyesült Államok meg fogja ütni Iránt (akiknek nincs haditengerészete, légiereje, radarja, légvédelme és semmilyen védelmi eszköze és már a legtöbb támadóeszköze sem meg) NAGYON DURVÁN MA ESTE”
– írja Trump Truth Social oldalán.
Trump visszaakarja venni a short részvényeit és olcsón szeretne longra vásárolni.
Hát ha annyira halott az iráni hadsereg, akkor küldjön már oda Trump egy hadosztályt, hadd vehesse át a szenvedő iráni nép feletti irányítást az USA...
Jó reggelt, sziasztok!
Remélem , hogy így lesz! A média csönd jót tenne a világnak.
Ma kezdődik a világbajnokság, holnap pedig D.Trump születésnapja lesz, és hatalmas buli lesz, szóval holnap nem lesz hír gyertya.
TRUMP AZ IGAZSÁG TÁRSADALMI VÉLEMÉNYÉRT:
Az iráni hadsereg egy teljes káosz. Nagy része, akárcsak a haditengerészetük és a légierőjük, már nem is létezik – teljesen vereséget szenvedtek. Irán csak beszéd, semmi tett. A Közel-Kelet zsarnoka HALOTT!! Túl sokáig tartott egy olyan megállapodás kitárgyalása, ami nagyszerű lett volna számukra, és most meg kell fizetniük az árát!! DONALD J. TRUMP elnök
Jó reggelt, sziasztok!
Köszönöm a remek chartokat és gondolatokat Lenthor!
18:38 Trump: Az irániak lelőtték az egyik helikopterünket tegnap este – Truth Social
18:38 Trump: Az Egyesült Államoknak válaszolnia kell az iráni támadásra.