Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: :S

#696448 Alexander Előzmény: #696439

Az vigasztal hogy lényegesen jobb áron vettem mint Vityáék :)

-és én valószínű nyerőben ki tudok szállni belőle a köv. fel hullámnál, illetve hogy még ha most szarul is áll a helyzet, valószínű többet fog hozni éves szinten, mintha bankbetétbe tettem volna.

Re: :S

#696433 Alexander Előzmény: #696023

Hm, ezek szerint senki másnak nincs ebből a "jóból".

Spekából befektető lettem... 12860as átlaggal.

:S

#696023 Alexander

Ez a magyar tőzsde (legalábbis a mol) kb. ugyanolyan szinten van mint a magyar foci.

Rakás szar....

Re: nincs cím

#695545 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #695539

Ruszkik vannak ezen történet mögött is... Vettem pénteken egy kezdő pekidzset, de csak módjával, mivel nemtom mi lesz Ukrajnában(meg mennyire hisztizik túl a dolgot), A MOL - INA ügy is büdös. Meggyőződésem, hogy Putymó testvérrel megállapodott a mi kedves vezetőnk a témáról, csak közbe jött egy kis bibi...Ha az oroszok megszerzik az INA feletti irányítást, akkor a MOL felkötheti a fehérneműt, mert nem fognak megállni a terjeszkedéssel.

Re: nincs cím

#695539 akpo7 Előzmény: #695422

válság alatt ment 8xxx-ért, sztem most nem fog, ha nem okoz világégést monnyuk az ukrán válság...

amúgy sztem már most nevetséges áron forog, de a kormány meg nevetségesen drágán vette...

Re: nincs cím

#695422 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #695397

Sokan számítanak akár erre a 9 - el kezdődőre is... ezért nem fog bekövetkezni. Április végéig , max május pont kerül az INA ügy végére. Amikor bejelentik lesz egy nagyobb elmozdulás,(valszeg lefelé) oszt után skyrocket.. egyszerű ez, nem kell túlbonyolítani! :-)

Re: nincs cím

#695395 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #695308

Tuti, hogy fog ez 11-el kezdődni(vagy még rosszabb), viszont ma pozit kell nyitnom(ellenállhatatlan vágy kerített hatalmába), ha nem is hatalmasat.

Re: nincs cím

#695392 Waszeitung Előzmény: #695386

Nem lehetett könnyű megtalálni ezt a céget ahol ilyen rövid idő alatt ennyi pénzt el lehetett füstölni,gondolom magánszemélyként nem vásároltak egy db ot sem,csak más faxával verték a csalánt...