úgyis veszel... :)
úgyis veszel... :)
Nem tesz jót az 50 dollár alatti olajár, a finomítói marzsok csökkenése, a kurdisztáni 100 milliárdos leírás a Q3-ban stb.
Mostanában molit nem nézem. Mire fel ez a "esegetés"???
valszeg a mol nem nem fog becsődölni :) tvk akvi is jutányos volt, jó lesz ez...
Én inkább sávos vételeknek tekintem, nincs átlagolás. Felmenetben sávos eladás (már ha lesz felmenet). Amúgy valahogy nekem az esésben történő vétel jött be. (amikor emelkedett, és vettem, akkor ott általában megállt az emelkedés :-))
Lassan megkapom a következő adagot. Bár elég siralmas a dolog ....
ne korlátozd :)
Én megtámasztottam egy szolid vétellel itt, most már up! :)
úgy tűnik a héten lerendezik azt. A nagy rally is 12300 körül indult, ha jól emlékszem. Kár, hogy a short certit kiütötték 15k felett..
közeledik a kívánt rés
remélem teljesül :)
ezt meddig tervezed venni?