Valami pszichopata csak 4db-ot vett meg tőlem 695-ön.
595-ön eladtam a felszúrás elején, de eddig nem tudtam beírni :S
1/4 eladva még délelőtt 185-ön (látszik..) 1/4 eladva 600-on.
ütik verik...
ez nem eső tánc :)
Nem csak az eső csatit járja be a felső szárig? :D
itt elég egyértelmű a trendforduló.
ha egyszer erre született...