Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #503578

nem is mondták, hogy visszaveszik... még viheti a bank is...

de amúgy a sziget kft dönthet úgy, hogy itthon nem rendezi meg ezt a fesztivált többé, van még volt, bs, és lesz mondjuk egy horvát tengerparti-party.