Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #503578nem is mondták, hogy visszaveszik... még viheti a bank is...
de amúgy a sziget kft dönthet úgy, hogy itthon nem rendezi meg ezt a fesztivált többé, van még volt, bs, és lesz mondjuk egy horvát tengerparti-party.