BBY igen jól fest, oszti is támogatja
2013 januárjában meg 5$ volt. Ha azt nézzük másfél éven belüli majdnem tízszerezés után még merészebb :)
LCI-be most beszállni, miután 2 hónapon belül majdnem duplázott...hát, sztem igen merész hiperbolikus görbébe ugrani :)
AXP is közelíti a 100-at, funda értékeltsége inkább átlagos
AMT-t is lehet figyelni, bár én REIT-et nem veszek azt hiszem...
apple új ára révén lényegében először ugraná meg a 110-et, ha úgy vesszük...hisz nem volt még 770
BLK hibahatáron teljesítette korábban 330-at, de vállalkozó szelleműek megpróbálhatják sáv alján 300 körül még, hátha kerek 330 is meglesz hamar
APC is csak vállalkozó szelleműeknek, m. veszteséges a cég, de 100 feletti zárás megvolt, célba vette 110-et.
Deere is szép, 2007-ben indult hatalmas fülescésze a görbe hetesen!! Ráadásul 100-ról tör ki!
FRX is közelíti a 100-at, de innen 10% megcélzása röhejes, miközben lemaradtunk 5x-ésről 2 év alatt...
HON átlagos árazással, jó fundával, először közelíti a 100-at!
LULU 12-én jelent, és végülis ker. sáv alján van, nem rossz árazáson, talán egy próbát megér?
bár 2008-ben volt már 110 felett, de ennek ellenére nagyon olcsó, jó profitnövekedésű cég: HES
nekem 110,28-on vitték el :)
na, lehet nézni a többit: megnézem mcd jó e még
Ahogy elnézem EOG 110,09-en nyitott. Akkor gondolom ott vitték el a pakkom. :)
már rég lement esküvő, de hónapok óta annyi munkám van, h. nekem nincs igazán időm tőzsdére, de különösen nem írni vele kapcsolatban :(
Ja, vagyok! Kicsit vissza kéne rázódni a tőzsdébe...
Visszatértem. Ahogy elnézem TSLA, XOM még mindig lájtos. Bendeguz van már és sikerült megszervezni az esküvőt RBB? :)