Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#705178 rbbj11 Előzmény: #705174

LCI-be most beszállni, miután 2 hónapon belül majdnem duplázott...hát, sztem igen merész hiperbolikus görbébe ugrani :)

Re: nincs cím

#705087 rbbj11 Előzmény: #705086

apple új ára révén lényegében először ugraná meg a 110-et, ha úgy vesszük...hisz nem volt még 770

Re: nincs cím

#705086 rbbj11 Előzmény: #705085

BLK hibahatáron teljesítette korábban 330-at, de vállalkozó szelleműek megpróbálhatják sáv alján 300 körül még, hátha kerek 330 is meglesz hamar

APC is csak vállalkozó szelleműeknek, m. veszteséges a cég, de 100 feletti zárás megvolt, célba vette 110-et.

Re: nincs cím

#705085 rbbj11 Előzmény: #705084

Deere is szép, 2007-ben indult hatalmas fülescésze a görbe hetesen!! Ráadásul 100-ról tör ki!

Re: nincs cím

#705084 rbbj11 Előzmény: #705082

FRX is közelíti a 100-at, de innen 10% megcélzása röhejes, miközben lemaradtunk 5x-ésről 2 év alatt...

Re: nincs cím

#705081 rbbj11 Előzmény: #705080

LULU 12-én jelent, és végülis ker. sáv alján van, nem rossz árazáson, talán egy próbát megér?

Re: nincs cím

#705080 rbbj11 Előzmény: #705078

bár 2008-ben volt már 110 felett, de ennek ellenére nagyon olcsó, jó profitnövekedésű cég: HES

Re: nincs cím

#705077 rbbj11 Előzmény: #705076

nekem 110,28-on vitték el :)

na, lehet nézni a többit: megnézem mcd jó e még

Re: nincs cím

#705075 rbbj11 Előzmény: #705069

már rég lement esküvő, de hónapok óta annyi munkám van, h. nekem nincs igazán időm tőzsdére, de különösen nem írni vele kapcsolatban :(

Re: nincs cím

#705069 Ddavid Előzmény: #705053

Visszatértem. Ahogy elnézem TSLA, XOM még mindig lájtos. Bendeguz van már és sikerült megszervezni az esküvőt RBB? :)

Re: nincs cím

#705053 rbbj11 Előzmény: #704969

AGU ugyan túl van már a 110-en, de fundásan és szektor alapján is sztem nem rossz vétel