Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #705069

már rég lement esküvő, de hónapok óta annyi munkám van, h. nekem nincs igazán időm tőzsdére, de különösen nem írni vele kapcsolatban :(