Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720919 matgab Előzmény: #720913

úgy látszik olaj local minimumon sikerült eladnom és local maximumon visszavenni...

Még jó, hogy nem olyan sokat...:-(

Re: nincs cím

#720880 rbbj11 Előzmény: #720879

mär omv shortot is nyitottam most, igy olaj zuhanäsa egyre kevésbé érint

SDRL-en 12.56 stop van

Re: nincs cím

#720874 rbbj11 Előzmény: #720866

Royal Caribbean valoban érdekes, bár magas adósságát és egyéb kockázatokat is figyelembe véve 70 körül lenne ideälis korrekcios szint, ahol bätrabban nyulnék hozzä

Carnival Cruise-t nem talältam

Re: nincs cím

#720873 rbbj11 Előzmény: #720866

dräga is, ellenälläs alatt is, engem nem ragadott meg, de ha kitör, TA alapon mehet, mert valoban jó számai vannak a cégnek

Re: nincs cím

#720866 Bendeguz Előzmény: #720858

Az olcsó olajjal sokat nyerhet a Carnival Cruise és a Royal Caribbean. A chartjaikban durva esés volt pár hete, most meg oldalaznak, vagy árbocszalagoznak, ami megerősíti az eső trendet. Hmm.

Ezt a céget pedig egy facebook ismerősöm ajánlotta munkaadónak. Engem a chart jobban érdekel,van benne árbocszalag és bullos, de eléggé túlhúzott.

http://stooq.com/q/a/?s=cgnx.us

Re: nincs cím

#720851 rbbj11 Előzmény: #720849

az nem megy tartosan

aki nyer sokszor napi 3-at, az sokszor fog napi 5-öt is veszteni

Re: nincs cím

#720850 rbbj11 Előzmény: #720843

több ok volt:

- ezen az äron fundäsan jo vétel

- fedezeti pozi a sok olaj emelkedésével összefüggö rv-pozik ellenében (ha esik olaj, ez fog emelkedni helyettük)

- elkezdtem usd-böl eur ba átsúlyozni a portfoliot: kevés németben lätok jelentös felértékelödési potenciält, ez köztük van

- ezen az árszinten kiemelkedö várható osztalék

- 13,4 jo tämasznak bizonyult, amiröl felfelé fordult, közeli és értelmes stopot tehettem rä

Re: nincs cím

#720848 rbbj11 Előzmény: #720846

pont azert van eselyed ilyen hozamra, csak olyat kell ujra ma talälnod, ami köv 2 hetben 3%-ot hoz

Re: nincs cím

#720847 rbbj11 Előzmény: #720841

FSLR is ijesztö, Raiff visszanyitäsom is vacak egyelöre, NUS-om is ki ofg stopolodni meg ma, ahogy äll

Yahoo is csak borongosabbä teszi kedvem

Re: nincs cím

#720843 Bendeguz Előzmény: #720823

LHA technikailag érdekes. Indikátorok alapján masszív vétel, de mindhárom mozgóátlag ott tornyosul felette és a korrekció szintje sem annyira ideális. Mi alapján vetted? Hosszabb távra?

Re: nincs cím

#720841 Bendeguz Előzmény: #720821

RTN EMA50-je 150.77-en húzódik, azt nem törte le, így én még látok benne lehetőséget. Eddig is számtalanszor megtartotta ez a szint. Óráso STS vétel, de naposon viszont eladás. Az eszem azt súgja, hogy adjam el.