Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 14:05 Ferenc86 Előzmény: #657373 Nem, elbénáztam, a 91-et akartam kivenni mikor az nem sikerült, utána küldtem a 98-ast dehát már 16ezer db volt előttem:((