Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

szép felkötés néz ki edd…

#663182 Aptiti

szép felkötés néz ki eddig az indikatívban a BUX promton

Re: nincs cím

#663171 Ibiza Előzmény: #663166

nem..lementek a stopokért péntek is van..ha bejelentés jön akkor a szokásos..a tisztánlátók már elolvasták a jövőheti lapokat.

Re: nincs cím

#663169 Aptiti Előzmény: #663162

az OTP-t ütik csak. a többi nihil. Azt meg tudjuk miért. Legalábbis sejtjük.

Re: nincs cím

#663166 Aptiti Előzmény: #663163

én meg tovább bővítettem,de ez a napi min felé közelítés azért aggasztó . Nemde?

Re: nincs cím

#663158 macika Előzmény: #663149

eddig se sok logika volt

3 éve!!!

na miért?

mondom a köv 4 év is nehéz lesz

Re: nincs cím

#663153 Ibiza Előzmény: #663128

tegnap lezártam 790es hati shortjaimat..kár volt. azt hittem ma visszapattanunk.

az azért jó omen lenne a…

#663116 Aptiti

az azért jó omen lenne a Long pozimra nézve, ha a végén felkanyaríntanák.

Habár a napi minimum sem olyan vészes. Onnan szép a nyerés. A padlóról felállni.

Hétfőig még annyi minden történni fog, hogy csuda.

Re: nincs cím

#663111 Aptiti Előzmény: #663107

én is egyesével szoktam építgetni. csak türelmetlen vagyok és sokszor piacin is belenyúlok.

Re: nincs cím

#663107 Szika Előzmény: #663102

:) Nagy kockázatvállalás, mi? Így lehet apránként bővítgetni. Csak stoppolni szoktam egyszerre többet :)