Regisztráció Elfelejtett jelszó

előválasztás

Koffein Előzmény: #878196

Ne is mond :)

Ikea tele, konyhatervezés időpont 10e, de másfél hétre előre tudsz időpontot foglalni. Ahhoz hogy bejuss egy laza szombat reggel, sorba kellett állni, mert a forgó ajtó nem bírta azt a mennyiségű embert, aki be akart menni, mindenhol sor, konyhatervezés 20perces sor, szekrényeknél egy két kérdést feltegyél 5-10perc, mire sorra kerülsz... és még mennyien vannak, minden osztályon... ááh...

Lakást felújításra, január februárba kértem be ajánlatokat, augusztus szeptemberre vállalták be, volt olyan ablakos, aki kijött lemérte az ablakokat, mondta majd küldi az ajánlatott, két hét után rátelefonáltam, hogy hahó mikor küldi, erre azt mondja, hogy nincs ideje elkészíteni, mert annyi melója van, de inkább nem várat tovább, visszamondja.

és ez nem Budapest specifikus, hónap elején Keszthelyi obiba bementünk, ami fullra tele volt és ami meglepett, a csempékért majdnem verekedtek az emberek... volt egy nőci, aki hisztirohamot kapott, mert egy hét múlva érkezik az a csempe, ami neki tetszik és persze tegnapra kellett volna... pörög a felújítás rendesen...

Régi, megkímélt bútorokat ingyen adtam, meghirdettem, akik el is jöttek, mondhatni romák, azok közül is kettő, azért jött, hogy szívesen felújítaná a lakást (oké nem most, majd hónapok múlva), de a bútorok nem érdeklik, akit érdekelt volna, annak az volt a baj, hogy a képen kisebbnek nézett ki.. persze a méretek is felvoltak tüntetve, de azt nem tudta értelmezni.. mondom tüzelőnek se kell? áááh van gáz... hűtő? van benne alumínium. a se kellett... megoldottam, de ugyanez a sztori 6-7évvel ezelőtt úgy nézett ki, hogy 2-3 nap alatt üres volt a lakás, most meg lomtalanítót kellett fogadnom... :)

Valahogy én is úgy érzékelem, hogy sokkal kevesebb a szegény, van pénz mindenre, autóra, benzinre, nincs hiszti, hogy 465 ft a benya, tele a város autóval, vásárlóval...