Regisztráció Elfelejtett jelszó

Puzsérnak.

Ibiza Előzmény: #847965

Az autóforgalmat nem lehet korlátozni, egyszerűen az élet része... alapja a szállításnak.

ismerem jól a várost

Sok dugó besűrűsödés abból van kevés helyen lehet keresztezni a vasútvonalakat.

Én anno javasoltam a vasúti sineket fell kell szedni a helyére 6-8 sávos utakat építeni aminek a közepén nyerges vasút van. Az utak esetleg váltott sávosak lehetnek..reggel be 4-2 ki..délután fordítani.

A nyergesvasút összeköthető lenne a metróval...kimehetnének a külterületekre segítve az ingázást.. lásd Frankfurt.föld alól indul a központban. nyergesvasút lesz..majd lemegy a földszintre.. A mostani állomásokon lehetnének a megállók. Frankfurban láttam

A Déli és a Kelenföld között felbontani a sineket és összekötni a déli Pu-tól a metrót. A helyére leágazásokat csinálni az M1-M7 bevezető pályáról ás parkolókat, parkokat kialakítani.

Persze kellenek vasút vonalak de nem a belvároson keresztül..

És a kelet - dél vonalat sem feltétlenül Budapesten keresztül kell megvalósítani..
Kell a kelet nyugat irányba is kell a gyors átjutás de ez sem feltétlenül Budapesten keresztül kell.
Amúgy is cél a vasú korszerűsítése ne 3nap alatt menjenek keresztül rajtunk a szerelvények..amúgy is szeretnénk kapcsolódni a selyemúthoz.

A belső városrészben be lehet vezetni a dugódíjat, akinek dolga van fizesse meg..akinek nincs az meggondolja.

Ehhez kapcsolódhat, a nagyon olcsó vagy ingyenes tömegközlekedés.